אודות האתר Citizen.co.il העוסק בתחום אזרחויות של מדינות האיחוד האירופי

האתר שלנו הוקם במטרה לנסות ולהיות מרכז מידע עדכני ככל שנוכל וזאת מטרה להציע למבקריו לעיין בחומרים הקשורים לנושאים כגון הגירה, קבלת דרכון ואזרחות של מדינות המשתייכות לאיחוד האירופי וקבלת אזרחות של אחת ממדינות אלו ונושאים משיקים לנושא המרכזי.

ללא ספק מדובר על נושא מורכב שמהווה לעיתים קרובות עבור רבים "הרפתקה" לא קטנה ולכן ככל שתרבו לקרוא בנושאים אלו באתר שלנו ואתרים נוספים שעוסקים בתחום זה (ויש רבים וטובים), תוכלו לקבל יותר ויותר מידע וכך ללמוד נושא זה לעומקו.

לעיתים קרובות חלק מן האנשים שמתעניינים בנושא הוצאת דרכון אירופאי וקבלת אזרחות אירופאית, יקבלו החלטה לפנות לאנשי מקצוע שמכירים את התחום על בוריו בשביל להשתמש בידע ומוניטין שלהם בתחום, כאשר החלק השני של מתעניינים בתחום יעדיפו דווקא לפעול באופן עצמאי לחולוטין איפה שהדבר מתאפשר.

בכל מקרה נשמח אם תעיינו באתר שלנו ובמידה ויהיו לכם שאלות בנושא ההגירה ואזרחות של מדינות זרות או שתרצו נניח לתרום מן הידע שלכם בתחום זה, נשמח אם תפנו אלינו באמצעות דף יצירת קשר.

נכון לרגע זה, ניתן לעיין באתר שלנו במידע שעוסק בתחומים כגון אזרחות רומנית/דרכון רומני, אזרחות פולנית/דרכון פולני, אזרחות פורטוגלית/דרכון פורטוגלי, אזרחות ספרדית/דרכון ספרדי, אזרחות הונגרית/דרכון הונגרי, אזרחות גרמנית/דרכון גרמני, שגרירויות זרות בישראל.

כל שיתווספו עמודים נוספים לאתר, נשתדל לעדכן את הדף בהתאם ובינתיים קריאה מהנה ומקווים להיות מועילים לכם בכל הקשור לנושא.